Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Geniş kalçalı bayanlar genellikle daha zayıf ve fit bir görünüş elde edebilmek için, doğru kıyafetleri tercih etmeye çalışmaktadır. Geniş kalçalı bayanlar genellikle üst kısımları zayıf ve basenleri geniş olduğu için şikâyetçi olmaktadır. Bu nedenle üst bedenleri için birçok ürünü tercih edebilirken, pantolon ve etek modellerinde doğru tercihi yapamama durumları söz konusu olmaktadır. Geniş kalçalı bayanlar için kombin önerileri bu noktada oldukça fazla işe yaramaktadır. Açıklanacak olursa;
• Bu vücut tipine sahip olan kadınlar, genellikle yüksek bel pantolonlar tercih etmelidir. Yüksek bel pantolonlar daha toparlayıcı olmaları konusunda yardımcı olur.
• Kalça kısmını toparlayıcı korseler giymek, her zaman iyi bir tercih olacaktır.
• Alt kısımda genellikle dar kıyafetler tercih edilmesi, basen kısmının ince görünmesine olanak sağlayacaktır.
• Büyük kalçalı kadınlar ayakkabı seçiminde de seçici olmalıdır. Yüksek topuklu ayakkabılar giymek, kalça kısmının daha dik görünmesine olanak sağlar.

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Elbise Tercih Etmeli

Elbise tercihleri konusunda kararsız kalan geniş kalçalı bayanlar için birtakım öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler sayesinde yapılacak kombinler ile basen kısmının ince görünmesi ve bu vücut tipine sahip olan kadınların daha özgüvenli olmasına imkân sunulur. Böylelikle geniş kalçalı bayanlar için elbise modelleri açıklanacak olursa;
Elbise seçiminde salaş ve bol kıyafetlerin tercih edilmesi, daha kilolu ve basenin daha geniş olmasına neden olacaktır. Bu nedenle kalem etekler ve dar elbiseler tercih etmek, geniş basene sahip kadınlar için en doğru seçenek olacaktır.

Geniş Kalçalı Bayanlar Kıyafetlerde Nasıl Desenler Tercih Etmeli

Özellikle geniş kalçalı bayanlar kıyafet seçerken desenlere önem vermemektedir. Ancak desen kıyafet seçiminde oldukça önemli bir yer tutar. Bu nedenle bluz veya pantolon seçerken rengine ve desenine dikkat edilerek tercih edilmesi gerekir. Kıyafet seçiminde gözleri basen kısmından başka yöne çekmek için, bluz ve tunik seçiminde renkli ve desenli kıyafetler tercih edilmelidir. Bu noktada önemli olan geniş kalçalı bayanlar için pantalon önerileri konusudur. Üst kıyafetlerin renkli ve desenli seçilmesinin yanında alt kısmında tercih edilen kıyafetlerde, koyu ve tek renk olmalıdır.

Yanıtla