Aksesuar Seçimine Dikkat

Bir kombinin tam anlamıyla güzel olabilmesi için aksesuar olmazsa olmazlardandır. Yanlış aksesuar seçimi sizi çok çirkin gösterebilir. Bu nedenle aksesuarın seçimine ve kullanılan çok dikkat etmelidir. Aksesuar ince detaylar olsa da doğru kullanımı büyük önem taşır. Çok hoş bir kombin yapmış olsanız bile bir aksesuarla onu mahvedebilirsiniz. O yüzden bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

aksesuar

aksesuar

Aksesuarla Kombin Tamamlanır

Aksesuar seçiminde sizi rahatsız hisseder parçalardan ne olursa olsun uzak durmalısınız. Mesela kol hareketinizi engelleyecek kadar bilezik takmanız gerekmez. Kısacası Üzerinizde sizi rahatsız eden aksesuarlar asla olmamalı. Bir dikkat etmeniz gereken özellik de taktığınız kolyenin boyunu düzgün bir şekilde ayarlanmanızdır. Kolye boyu ve gövde ölçüleri ile uyumlu olmalıdır.

aksesuar modası

aksesuar modası

Tabii ki kıyafetiniz  ile de ahenk içinde olmalı.  Eğer alnı dar veya kaküllü biri iseniz size kısa kolyeleri kullanmanızı öneririz. Çene göğüs mesafesi uzun olanlar uzun kolyeleri tercih edebilir. Ayrıca lütfen büyük küpeler konusunda hassas olmalı. Dikkat çekici olan bu parçalar bazen sizi komik duruma düşürebilir. Büyük küpeleri sade iken kullanmanızı öneriyoruz. Son olarak taktığınız aksesuarlar çok fazla ses çıkarmamalıdır.

Yanıtla