Mint Rengi Modası

Yaz aylarında kıyafet tercihleri çoğunlukla açık renklerden ve desenli kumaşlardan seçilir. Yeşilin huzur, doğanın hakim olduğu renkleri barındıran mint ile çok farklı kombinler yapabilirsiniz. Dalgalı desenler ve sade renklerden oluşan kıyafetlerle yaz ayının güzelliğini yaşayın. Mint rengi elbiselerde bu sezon dalgalı mavi ve yeşil renkleri hakim.

mint rengi

mint rengi

Mint Rengi Kıyafetler

Uzun, kısa ya da pileli elbiselerin yanı sıra şifon elbiselerde de mint rengi tonlarını bu sezon görebilirsiniz. Kıyafetleriniz kendinden desenli olacağı için aksesuar seçiminde sadelikten yana olmalısınız. Mint rengine uygun tonlarda aksesuarlarla tamamladığınız kıyafetler sizleri çok zarif gösterir.

Mint rengini dalgalı olmayan kıyafetlerde de bu yıl göreceksiniz. Mavinin ve yeşilin tonlarının harmanlandığı kıyafetlerle kendinize yeni bir stil yaratın. Ofiste ya da sokak modasında da rahatlıkla kullanacağınız bir renk. Kıyafetlerinizi düz renkli ayakkabı ve çanta ile kombinleyebilirsiniz. Bu yılın moda rengi mint ile davetlerinizde de şıklığınızı konuşturun. Su yeşili bir elbise ile parlak gümüş renkli el çantası kullanabilirsiniz.

mint yeşili

mint yeşili

Doğanın renkleri huzuru temsil eder. Sezon modasında oldukça iddialı mint rengi tonlarını bulabilirsiniz. Mint rengi abiyeler ve mint rengi günlük kıyafetlerle şıklığınızı ön plana çıkarın. Mint yeşili bir pantolon ve beyaz gömleği ofis ortamında giyebilir ve sivri uçlu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.İnce ve kısa kolye ise kıyafetinizi daha mükemmel bir havaya sokar. Doğanın renklerini içerdiği için kıyafetinizle çevrenize huzur yayarsınız.

Yanıtla