Buz Kalıbı Mucizesi

Güzel ve çekici görünmek kadınların genelinin hayatta en çok istedikleri şeylerden bir tanesidir. Sırf güzel olmak için kadınların geneli birçok yönteme başvurur. Kimi kadınları güzelliğinize güzellik katmak için kürler uygularken kimisi bitkisel çaylar içebilir. Ayrıca hiçbir yerde duymadığınız yüzlerce doğal yöntemlerle de kendinize bakım uygulayabilirsiniz. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için güzelleşmede oldukça etkili olan bir yöntemden söz etmek edeceğiz.

Buz Kalıbının Faydaları

Her evde mutlaka bulunan buz kalıplarını alıp yüzünüze makyaj yapmadan önce yuvarlayarak sürün. İşte bu mucize yöntem bu kadar kısa ve kolay. Fakat unutmayın ki makyaj yapmadan önce cilt mutlaka temizlenmelidir. Fondöten sürmeden önce yüzünüzde bir buzu cildinizde gezdirin. Bu işlemin faydası nedir?

Bu yöntem sayesinde makyajınız daha kalıcı ve dayanıklı olur. Ayrıca cildinizi sıkılaştırıp kırışıkları germeye yarar. Gözenekleri kapatır. Sivilce oluşumunu engeller ve kan akışını düzenler. Ayrıca buz kalıbının bir diğer faydası ise şişmiş olan gözleri de rahatlatmasıdır. Bunun için biz buz kalıbına yeşil çay koyun ve sabah buz kalıbını gözaltınıza yavaş bir şekilde sürün.  Etkisini kısa zaman sonra fark edeceksiniz.

Yanıtla