Antre Dekorasyon Fikirleri

Evinizin girişini dekore ederken daha huzurlu ve ferah bir ortam yaratmaya çalışmalısınız. Eve ilk adım atıldığında karşılaşılan ilk mekân olduğu için sizi rahatlatması gerekmektedir. Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından nefes almak için geldiğiniz evde sizi daha nezih bir ortamın karşılaması stresinizi biraz olsun azaltacak ve pozitif enerji verecektir. Antre ve hol gibi alanlar küçük detayların büyük farklar yarattığı mekânlardır. Tarzınıza uygun düzenlemeler ve değişimler yapabilirsiniz.

antre

antre

Birkaç Dekorasyon Fikri

Kalabalıktan ve daha sade mekânlar için bir vestiyer, ayna ve bunları tamamlar nitelikte halı ya da kilim kullanabilir. Kapının yanına da zevkinize göre şık bit bitki ile görüntüyü tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar boyası da alanı dolduracak ve sıcak bir hava katacak bir renkte olmalıdır.

Daha huzurlu bir ortam için açık renkli duvar boyaları tercih etmelisiniz böylece daha ferah bir görüntü oluşur.

antre dekorasyonu

antre dekorasyonu

Ayrıca girişiniz küçük ise bu bölümde bir duvara boydan büyük bir ayna koyarak hem mekânı iki katı büyüklüğe çıkarırsınız hem de şık bir görüntü oluşturmuş olursunuz. Günümüz de çok şık ayna tasarımları ile antre ve holünüze uygun aynayı seçmeniz de daha kolay olacaktır.

Duvarlara tarz katmak için ilk yapmanız gereken elbette şık ve güzel çerçeveler olacaktır. İster büyük ve gösterişli ister küçük ve minimalist parçalar seçebilirsiniz. Tamamen dekorasyonunuzun tarzı ve sizin zevkinize kalmıştır.

Yanıtla