Yenilenen Tesettür Feraceler Kadınlardan Tam Not Aldı!

Eğer modayı biraz olsun takip ediyorsanız artık tasarımların sadelikten ziyade hareketli bir görünüm sergileyecek şekilde dizayn edildiğini fark ediyorsunuz demektir. Bunun en güzel örneklerinden biri de tesettür ferace modellerinde karşımıza çıkıyor. Bundan kısa bir süre öncesine kadar ferace dendiğinde herkesin aklına gelen uzun, düz ve sade tasarımlar oluyordu.

Ancak yenilenen tesettür ferace modelleri uzun süredir devam eden bir geleneği yerle bir etti. Yeni tasarımlar artık şık detaylarla süslenerek çok daha göz alıcı bir görünüm sergiliyor. Aslında bu değişimin muhafazakar giyim tarzına sahip olan kadınlardan da tam not aldığını belirtebiliriz. Özellikle stiline düşkün olan kadınlar bu yeni modelleri çok beğendi! Şimdiden tasarımların büyük ilgi gördüğünü belirtebiliriz.

Tesettür Feracelerde Göze Çarpan Detaylar

Yeni tasarımlar her zaman olduğu gibi rahat kalıplar kullanılarak dizayn ediliyor. Yani konfor açısından yeni tesettür ferace modellerini tercih edenler bir kayba uğramıyor. Ancak görünüm bakımından çok daha şık ve elegan bir duruş sergilediklerini söylememiz lazım. Küçük süslemeler tasarımlara estetik açıdan daha şık bir görünüm kazandırıyor. Özellikle kaliteli bir işçilikle hazırlanan tasarımlarda bu detayların etkisi daha net ortaya çıkabiliyor.

Ayrıca feraceler artık sadece birkaç farklı renk seçeneğinden ibaret değil. Onlarca farklı renk tonu bu tasarımlarda başarılı bir şekilde kullanılıyor. Kadınlar favori renklerinden ya da mevsime uygun olan renklerden ödün vermeden gönül rahatlığıyla model seçimi yapabiliyor. Yenilenen tasarımlarda ince kumaşlarla birlikte mevsime uygun olarak kalın kumaş çeşitleri de kullanılabiliyor.

Cepli Ferace Modellerinde Zengin Renk Seçeneği Var!

Tasarımlara göz attığınızda yama formunda cep kazandırılmış olan modeller de karşınıza çıkar. Bu tasarımlar iddialı bir şıklık yakalamak isteyen kadınların öncelikli seçimi oluyor. Çeşitli nakışlar ya da işlemeler süslemelerde sıklıkla kullanılırken farklı süsleme modelleri de feracelere kazandırılmaya devam ediyor. Yeni sezon tasarımları ilk olarak beğeniye sunan adreslerden biri olan bu sitede modaya ve tesettür giyim trendlerine uygun olan parçalar var. Farklı giyim stilleri uyarlanabilecek onlarca farklı modeli bu sitede bir arada incelemek ve aynı zamanda cazip fiyatlarla alışveriş yapmak mümkün olabiliyor.

Yanıtla