Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Kargonuzun gideceği yere ulaşması gibi hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz sürat kargo müşteri hizmetleri sizlere eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak değişmekte ve yenilenmektedir. Bu yenilenmeyi ise siz değerli müşterilerimizin destekleri sayesinde gerçekleştirmeyiz. Teknolojinin ışığı altında sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmaya devam etmek bizim en birincil görevimizdir. Bu yüzden sürat kargo müşteri hizmetleri olarak sizlerin desteğini bekliyoruz. Her türlü soru, görüş ve bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Üretilen son teknolojiyi kullanıp, adı gibi süratli, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetini kargoculuğa değer katarak yapma amacı güden bir taşıma şirketi. Evet, kendimizi tek bir cümle içerisinde özetleyecek olursak ortaya bu cümle çıkacaktır. Gece gündüz bu amacımız için çalışıyor ve son teknolojiye uyum sağlıyoruz. Teknolojiyi sadece yakından takip ederek ona uyum sağlamıyor aynı zamanda onu geliştiriyoruz. Zira bizim işimiz taşımacılıktan ziyade müşterilerimizin gözünde güvenilir olmak. Bunu çok iyi biliyoruz.

Bu vizyonumuz doğrultusunda sürat kargo müşteri hizmetleri olarak ihtiyaç duyduğunuz ve aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlıyoruz. Bize ulaşmak için ise telefonunuzun ekran kilidini açarak 0850 202 0 202 çağrı merkezi numaramızı aramanız yeterli. Pazartesi gününden cuma gününe kadar sabah 09:00 ile akşam 18:30 arasında hizmet veriyoruz. Hafta sonunun ilk günü olan cumartesi günü ise sabah 09:00’dan öğlen 14:30’a kadar her türlü sorunuzun cevabı için sizleri bekliyoruz.

Aklınıza gelen her türlü öneriyi bizimle paylaşarak büyümemize katkıda bulunmak istemez misiniz? Bizler bugünlere sadece kendi çabalarımız ile değil siz değerli müşterilerimizin verdiği destek ile geldik. Zira bizim için önemli olan en önemli şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizleri bugünlere taşıyan ve yarınlarımızda da beraber olacağımız siz müşterilerimize sürat kargo müşteri hizmetleri olarak her türlü desteği veriyor ve bekliyoruz. Evet, bekliyoruz. Zira toplumda genel olarak bilinen kanının aksine bizi kendi çalışmalarımızdan ziyade sizin destekleriniz büyütüyor.

Tarihçemiz

2003 senesinin temmuz ayında kurulan ve bugüne 19 bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 556 şube, 34 nokta, 5 mobil şube,1278 araçlık filo, 772’nin üzerinde mobil dağıtım alanı ve 4000’i aşkın personeli ile dünyanın 220 ülkesinde faaliyet gösteriyoruz. Birçok alanda yaptığımız taşımacılık hizmetlerinin temellerini attığımız ilk günden bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan ve bizim en büyük yol arkadaşımız olan müşterilerimizle beraber büyümeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Sürat kargo markasını kalite ile özdeşleştiren memnun müşterilerimiz bizim varlığımızın temel sebebidir. Bütün müşterilerimizin her zaman en güvenilir ve en kaliteli hizmeti almaları bizim ana vizyonumuzdur. Bunun yanı sıra sektöre sunduğumuz yenilikler ışığında müşterilimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmek ise birincil görevimizdir. Zira bizim için yeni müşterilerle tanışmanın en önemli yolu halihazırda beraber olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadır.Misyonumuz

Müşteriyi zamanında bilgilendirerek doğru kanala doğru yönlendirmek müşteri memnuniyetinin ilk kuralıdır. Biz de sürat kargo müşteri hizmetleri müşterilerimizin memnuniyetini oluşturabilmek ve onların güvenlerini kazanabilmek için çalışıyoruz.

İletişim

Her türlü konuda bilgi almak ya da bizlere yürüdüğümüz bu yolda destek vermek için aklınıza gelen öneri ve görüş taleplerinizi bize iletişim kanallarımızdan bildirebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin önerilerini ise en kısa zamanda değerlendirerek sizlere geri döneceğiz.
E posta: cozummerkezi@suratkargo.com.tr
Facebook: suratkargo
Instagram: suratkargotr
Twitter: suratkargotr
Linkedin: suratkargotr
Çağrı Merkezi: 0850 202 0 202

Genel Müdürlük Adresimiz : Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 34217 Bağcılar/ İST.

Daha fazla bilgi için https://www.direkbaglanma.net/surat-kargo-cagri-merkezi-direk-baglanma.html/ tıklayın.

Yanıtla