Sezonun Çanta Trendleri

2017 – 2018 sonbahar kış sezonunun trend parçaları arasında yer alan çanta modelleri bayanların en çok kullandıkları kombin parçaları arasında yer alıyor. Modaya uyumlu olarak seçim yapmak ve buna göre en ideal kombinasyonu oluşturmak isteyen bayanlar için sezonun çanta trendlerini araştırdık.

  • Çarpıcı Askılara Sahip Olan Çanta Trendi

Çarpıcı askı detaylara sahip olan çanta modellerinde tek ve sade bir tona sahip olan çantada göz alıcı askı detayı yer alıyor. Farklı renklere sahip olan askılarda ayrıca örgü detaylarına da yer verilmiş.

  • Mikro Çanta Tasarım Trendi

Günlük yaşantı içinde kullanıma pek uygun olmayan mikro çantalar özellikle abiyeler ile kullanıma daha uygundur. Oldukça az eşya alabilen bu çantalar da yeni sezon içinde trend modeller arasında yer alıyor.

  • Bohem Çantalar

Bohem stili modası geçmeyen bir akım olup yeni sezonda özellikle bohem stiline sahip olan çanta modelleri yerini aldı. Son derece hoş ve etkili özelliklere sahip olan modeller bohemin özgür ruhunu da yansıtıyor.

  • Eğlenceli Detaylara Sahip Olan Modeller

Eğlenceli detaylara sahip olan çanta modelleri yeni sezonda yer alan çanta tasarımları arasında yer alıyor. Hayvan figürleri ya da benzeri çeşitli detaylar ile hareket kazandırılmış olan tasarımlar özellikle günlük yaşantı içinde yer alacak olan modellerdir. Farklı ebatlara sahip olup ihtiyacınıza uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Yanıtla